jasliceSljedeći tjedan slavi se u Katoličkoj Crkvi:

P. – Sv. Franciska
U. – Sv. Ivan Kentski
S. – BADNJAK, Adam i Eva, Spomendan svih svetih Isusovih predaka
Č. – BOŽIĆ, ROĐENJE GOSPODINOVO
P. – SV. STJEPAN PRVOMUČENIK
S. – SV. IVAN, apostol i evanđelista

SLJEDEĆA NEDJELJA JE SVETA OBITELJ ISUSA, MARIJE I JOSIPA

1. U ponedjeljak, 22. prosinca 2014. godine u 19 sati je Božićni koncert Srednje škole Čakovec u našoj crkvi sv. Antuna Padovanskoga Čakovec Jug.

2. U SRIJEDU, 24. prosinca je Badnjak. Misa zornica je u 6 sati.
Na Badnju noć POLNOĆKE su:
– u 20 sati: Dječja polnoćka.
– u 24 sata: MISA POLNOĆKA. Pola sata prije polnoćke je Božićni koncert našega Župnog zbora.

3. U četvrtak 25. prosinca je BOŽIĆ – ROĐENJE GOSPODINA NAŠEGA ISUSA KRISTA. Mise su po nedjeljnom rasporedu. Poslije podne u 17,00 sati je Blagoslov malenih pred jaslicama.

4. U petak, 26. prosinca je blagdan sv. Stjepana Prvomučenika. Svete mise su kao nedjeljom. Poslijepodne započinje Blagoslov obitelji.

5. Sljedeće nedjelje, 28. prosinca je Božićni koncert našega Župnoga zbora poslije večernje svete mise u 19 sati.

6. Blagoslov kuća i obitelji počinje u petak, 26. prosinca na blagdan sv. Stjepana Prvomučenika od 14,00 sati, tj. prema rasporedu kakav je objavljen u Božićnom broju župnog lista ZVONA ili letku. RASPORED BLAGOSLOVA OBITELJI (letak) je na stoliću za tisak. Ponesite za sebe i svoje susjede.

7. Molimo nove obitelji u našoj župi da se jave u Župni ured i prijave se za Blagoslov obitelji te da si otvore Obiteljski karton i preuzmu svoju Obiteljsku knjižicu.

8. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene
potrebe.

9. U suvenirnici, na izlazu iz crkve možete nabaviti naše župne kalendare za narednu 2015. godinu, čestitke, Kajkavski kalendar, knjige i dr.

8. Tisak: Božićna ZVONA – naš župni list (sa rasporedom blagoslova obitelji), Glas Koncila, MAK, i ostali glasnici…