• P. – Sv. Rok
• Č. – Sv. Ljudevit, biskup
• P. – Sv. Bernard, opat i crkveni naučitelj
• S. – Sv. Pio X., papa

Sljedeća nedjelja je svetkovina 21. NEDJELJA KROZ GODINU.

1. Naša župa organizira 2. ZAVJETNO HODOČAŠĆE GRADA ČAKOVCA MAJCI BOŽJOJ BISTRIČKOJ.
• Krenuli bi u noći s petak na subotu 3. – 4. rujna 2021. Prijave se primaju do 30.08.2021. radi organizacije prijevoza, te spavanja u Mariji Bistrici. Spavanje u Mariji Bistrici je 100,00 kuna.
• Kako ove godine nije bilo organiziranog hodočašća u Mariju Bistricu molio bih sve vjernike da se organiziraju autima, biciklima i dođu u nedjelju 5. rujna 2021. na Mariju Bistricu te da zajedno zahvalimo Majci Božjoj za sva dobročinstva.
• Dodatne informacije neposredno pred hodočašće, ovisno od kretanja vremenskih i epidemioloških prilika. Povratak autobusom prema dogovoru u nedjelju poslije podne.
• U nedjelju, 5. rujna pod svetom misom u 11 sati hodočasnici će u prikazu darova prinijeti veliku zavjetnu svijeću u znak zahvale prema Majci Božjoj Bistričkoj.
• Na oglasnoj ploči možete pročitati sve pojedinosti.
2. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.
3. Tisak: ZVONA, Glas Koncila i ostali glasnici… Molitvenik sv. Antuna.