Zbog trenutne epidemiološke situacije te preporuke Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o sprečavanju koronavirusa, župa sv. Antuna Padovanskog u Čakovcu organizira direktne prijenose misa POLNOĆKE.
U četvrtak, 24. prosinca, na Badnju noć POLNOĆKE su u 18 i 20 sati.

U četvrtak, 24. prosinca u 18 sati biti će prijenos svete mise POLNOĆKE iz župne crkve sv. Antuna Padovanskog u Čakovcu putem mrežne stranice eMedjimurje i facebook stranice Ureda za pastoral medija Varaždinske biskupije „I bit ćete mi svjedoci“.

U 20 sati biti će radijski prijenos POLNOĆKE preko radijske postaje Radio 1.

Kako bismo ostali povezani u zajedništvu i ljubavi te nastavili živjeti od euharistije, pozivamo Vas da se sa svojim obiteljima pridružite svetim misama koje će se uživo prenositi. Molimo zajedno za sve nas, za našu domovinu, Crkvu, sav svijet, osobito oboljele od ove zaraze, zdravstvene radnike i sve odgovorne.