TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU

22. siječnja 2023.

• Danas je treća nedjelja kroz godinu. Svete mise su u 7, 9, 11 i 18 sati.
• U utorak je prije sv. mise pobožnost sv. Antunu. Za vrijeme Antunovske pobožnosti i svete mise je vjerska igraonica za djecu od 3 do 10 godina.
• U srijedu je župski vjeronauk za prvopričesnike, a u četvrtak je župski vjeronauk za krizmanike. Vjeronauk je prema ustaljenom rasporedu.
• U srijedu 25. siječnja na blagdan Obraćenja sv. Pavla završava molitvena osmina za jedinstvo kršćana. Uključimo se i svojom osobnom molitvom za jedinstvo kršćana!
• U petak u 18 i 30 sati proba je pjevanja župskog zbora.
• U subotu u 14 i 30 sati proba je pjevanja dječjeg zbora.
• Oratorij za djecu od 1. do 6. razreda osnovne škole biti će iduće subote, 28.1. u 15 i 30 sati. Za vrijeme trajanja oratorija pozivamo roditelje na klanjanje pred Presvetim.
• Slijedeće nedjelje je četvrta nedjelja kroz godinu. Svete mise su u 7, 9, 11 i 18 sati.
• Sveta krizma u našoj župi bit će 21.5. u 11 sati a Prva sveta Pričest 28.5.u 11 sati.
• Preporučam Vam novi broj Glas Koncila, ima još nekoliko primjeraka Malog Koncila. Na stoliću za tisak možete si uzeti kalendare za ovu 2023. godinu. Kalendari su besplatni.
• Hvala za Vaš obiteljski dar, hvala za svaku materijalnu i duhovnu pomoć.