PRESVETO TROJSTVO
12. lipnja 2022.

• Nedjelja je NEDJELJA PRESVETOG TROJSTVA. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati. Nakon večernje svete mise pozivamo Vas na predstavljanje knjige Zercalo duše fra Abrahama Zelenića, prvog gvardijana franjevačkog samostana sv. Nikole, priređivač je g. Tomo Blažeka. Nakon predstavljanje knjige pozivamo Vas na koncert Varaždinskog komornog orkestra.
• U ponedjeljak je blagdan sv. Antuna Padovanskog, zaštitnika naše župe. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati. U 10.45 sati procesija je s kipom sv. Antuna ulicama oko Crkve. U 11 sati središnje euharistijsko slavlje kojim predsjeda fra Josip Grubišić, gvardijan samostana sv. Nikole biskupa. U 17 sati blagoslov je djece i ljiljana a nakon toga dodjela nagrada, pohvalnica i zahvalnica za sudionike natječaja “Cvjetići sv. Antuna”.
• U utorak je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom prije večernje svete mise. Župni ured neće uredovati u utorak 14. lipnja.
• U četvrtak je svetkovina Presvetoga Tijela i Krvi Kristove – Tijelovo. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati.
• Slijedeća nedjelja je DVANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU. Svete mise su u 7, 9 i 11 sati. Svetom misom u 9 sati zahvalit ćemo Gospodinu na protekloj školskoj i vjeronaučnoj godini.
• Zahvaljujemo što svojim obiteljskim darom pomažete našu župu i samostan.
• Preporučam Vam katolički Tisak: Novi br. Glas Koncila i lipanjski broj MAK-a.