• P. – POHOD BLAŽENE DJEVICE MARIJE
• U. – Sv. Justin, mučenik
• S. – Sv. Marcelin i Petar, mučenici
• Č. – PRESVETO TIJELO I KRV KRISTOVA. TIJELOVO.
• P. – Sv. Kvirin, biskup i mučenik
• S. – Sv. Bonifacije, biskup i mučenik

Sljedeća nedjelja je 10. NEDJELJA KROZ GODINU.

1. Danas na misi u 11.00 sati je Prva sveta pričest. Roditeljima čestitamo, a naše prvopričesnike preporučamo u Vaše molitve.
2. Sutra, u ponedjeljak, 31. svibnja 2021. je sjednica Župnog pastoralnog i ekonomskog vijeća u 19.30 sati.
3. U utorak, 1. lipnja 2021. je DVANAESTI UTORAK u čast sv. Antunu Padovanskom. Zavjetujmo se i zagovorimo sv. Antunu. Pišimo mu molitve i ostavljajmo na oltaru sv. Antuna.
4. U četvrtak, 3. lipnja 2021. je blagdan TIJELOVO. Svete mise su u 7, 9, 11, i 19 sati.
5. Ispovijed krizmanika, roditelja i krizmanih kumova je u petak, 4. lipnja 2021., u 19.30 sati. Slavlje svete Potvrde biti će u subotu 5. svibnja 2021. u 17.00 sati. Navečer svete mise nema. Djelitelj svete potvrde biti će preč. Josip Koprek, predstojnik Ureda za obitelj Varaždinske biskupije. Naše krizmanike preporučamo u Vaše molitve.
6. Od petka, 4. lipnja 2021. započinje devetnica za blagdan SV. ANTUNA PADOVANSKOG i dolazak papinskog izaslanika mons. Giorgie Lingue, apostolskog nuncija u Republici Hrvatskoj.
PROGRAM:
1. DAN – 4. 6. 2021. (petak) u 19,oo sati je sveta misa za bračne parove (slavlje obljetnice brakova).
Također pozivamo sve bračne parove bez obzira slave li obljetnicu ili ne da nam se pridruže i zahvale za sakrament ženidbe.
2. DAN – 5. 6. 2021. (subota) u 11,oo sati je sveta misa za sportaše, lovce, ribolovce i kulturno umjetnička društva.
3. DAN – 6. 6. 2021. (nedjelja) u 11,oo sati je sveta misa za bolesnike, osobe s invaliditetom, karitativne djelatnike i djelatnike Crvenoga križa.
Cijeli plakat za devetnicu i Dane sv. Antuna Padovanskog možete pogledati na oglasnoj ploči ili uzeti letak.
7. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.
8. Tisak: Glas Koncila, ZVONA i ostali glasnici…