PETNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU
10. srpnja 2022.

• PETNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati.
• U utorak je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom prije večernje svete mise.
• U srijedu, 13. srpnja, spomendan je Majke Božje Bistričke. Preporučimo zagovoru Majke Božje naše obitelji i župu.
• U četvrtak, 14. srpnja, spomendan je sv. Franje Solanskog. U vaše molitve preporučujemo sve misionare naše Provincije, osobito fra Gerarda Žerdina.
• Slijedeća nedjelja je ŠESNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati.
• Iste nedjelje, 17. srpnja u 18.30 sati u crkvi i samostanu Sv. Ivana Krstitelja u Varaždinu proslava je Majke Božje Škapularske. Središnjim euharistijskim slavljem predsjedat će opat Jeronim Adam Marin, OSB, iz benediktinskog samostana sv. Kuzme i Damjana sa Ćokovca na otoku Pašmanu. Glavnom slavlju prethodi trodnevnica 14., 15. i 16. srpnja, euharistijskim slavljima u 18.30 sati, a kojom će predsjedati fra Filip Đurđević, župni vikar iz franjevačkog samostana u Čakovcu i župe Sv. Nikole u Čakovcu. Na sam dan Majke Božje Škapularske u subotu 16. srpnja u 17.30 je molitva krunice za obitelj i posvetna molitva Blaženoj Djevici Mariji, te euharistija u 18.30.
• Zahvaljujemo što svojim obiteljskim darom pomažete našu župu i samostan.
• Preporučam Vam katolički Tisak: Novi br. Glas Koncila