7. svibnja 2023.

• DANAS je peta Vazmena nedjelja. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati. Prva je nedjelja u mjesecu, hvala za Vas dar za naše odgojne ustanove. Danas u 17 sati skupština je OFS-a.
• Mjesec je svibanj i prije svete mise molimo krunicu i Lauretanske litanije.
• U utorak je deveti od trinaest utoraka priprave za proslavu zaštitnika naše župe sv. Antuna. Kod oltara sv. Antuna možete napisati molitvene nakane koje ćemo uključiti u svetu misu. Za vrijeme Antunovske pobožnosti i svete mise je vjerska igraonica za djecu.
• U utorak nakon večernje svete mise je biblijski susret.
• U srijedu je župski vjeronauk za prvopričesnike. U srijedu poslije večernje svete mise bit će roditeljski sastanak roditelj ovogodišnjih Krizmanika.
• U četvrtak je župskog vjeronauka za krizmanike. U četvrtak nakon večernje svete mise je klanjanje Isusu u Presvetom Oltarskom Sakramentu.
• U petak u 19 i 30 sati proba je pjevanja župskog zbora, a u subotu u 14 i 30 sati proba je pjevanja dječjeg zbora.
• Oratorij za djecu od 1. do 6. razreda osnovne škole biti će iduće subote, 13. 5. od 16 do 18 i 30 sati. Za vrijeme trajanja oratorija pozivamo roditelje na klanjanje pred Presvetim.
• Slijedeća nedjelja je šesta Vazmena nedjelja. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati.
• Preporučam Vam novi broj Glas koncila i Malog koncila.
• Hvala za Vaš obiteljski dar, kao i za svaku materijalnu i duhovnu pomoć. Posebno hvala svima Vama koji ste jučer donijeli kolače i druge darove za susret krizmanika!