Sljedeći tjedan slavi se u Katoličkoj Crkvi:

• P. – SV. FILIP I JAKOV, apostoli
• U. – Sv. Florijan, mučenik
• S. – Sv. Gothard
• Č. – Sv. Dominik Savio
• P. – Sv. Dujam Solinski, biskup i mučenik
• S. – Bl. Ulrika

Sljedeća nedjelja je ŠESTA USKRSNA NEDJELJA.

1. Danas je prva nedjelja u mjesecu svibnju. Svojim molitvama i darovima sjećamo se naših odgojnih ustanova. Na izlazu iz crkve možete ostaviti dobrovoljni prilog za sjemenište. Hvala Vam na Vašoj dobroti.
2. Kroz mjesec svibanj su SVIBANJSKE POBOŽNOSTI uz večernju misu: u 18.30 sati je
zajednička molitva krunice i litanije Majke Božje, a u 19 sati je večernja sveta misa.
3. U utorak, 4. svibnja 2021. je OSMI UTORAK u čast sv. Antunu Padovanskom. Pozivamo vas da svoje molitve napišete na papirić te ostavite u košaricu na oltaru sv. Antuna koje ćemo prikazivati svakoga utorka. Molimo, zahvalimo, zavjetujmo se i zagovorimo sv. Antunu.
4. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.
5. Tisak: Glas Koncila, ZVONA i ostali glasnici…