31. srpnja 2022.

• OSAMNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU. Svete mise su u 7, 9 i 11. Nema svete mise u 19 sati. U župi sv. Nikole je drugi dan trodnevnice u čast Blažene Djevice Marije Anđeoske – Porcijunkule
• U ponedjeljak, 1. kolovoza, u župi sv. Nikole u 9 sati je euharistijsko slavlje s bolesničkim pomazanjem a u 21.00 sat počinje Marijansko bdijenje.
• U utorak je blagdan Blažene Djevice Marije Anđeoske – Porcijunkule. Središnje euharistijsko slavlje u župi sv. Nikole je 10 sati kojim predsjeda mons. Antun Perčić, procesija počinje u 9.30 sati.
• U subotu, 6. kolovoza, blagdan je Preobraženja Gospodinova.
• Varaždinska biskupija organizira Zahvalno hodočašće u Rim od 16. do 22. listopada 2022. povodom 25. godišnjice osnutka Varaždinske biskupije. Prijaviti se možete ili ovdje u župi ili izravno u biskupiju. Cijena hodočašća je 2 400 kn. Prilikom prijave plaća se polovica iznosa 1 200 kn. Prijavnice i ostale informacije nalaze se na stolu za tisak.
• Slijedeća nedjelja je DEVETNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU. Svete mise su u 7, 9 i 11. Nema svete mise u 19 sati.
• Zahvaljujemo što svojim obiteljskim darom pomažete našu župu i samostan.
• Preporučam Vam katolički Tisak: Novi br. Glas Koncila.