• P. – USKRSNI PONEDJELJAK, Sv. Vinko Ferrer
• Č. – Sv. Dionizije Korintski
• P. – Sv. Marija Kleofina
• S. – Sv. Mihael de Sanctis

Sljedeća nedjelja je DRUGA USKRSNA ILI BIJELA NEDJELJA – NEDJELJA BOŽANSKOG MILOSRĐA.

1. SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!
2. Blagoslov uskrsnog jela je danas uz mise u 7 i 9 sati.
3. Sutra je USKRSNI PONEDJELJAK. Svete mise su u: 7, 9, 11 i 19 sati.
4. U utorak, 6. travnja 2021. je ČETVRTI UTORAK ususret 13 utoraka u čast sv. Antunu Padovanskom.
5. Sljedeće nedjelje, 11. travnja 2021. svete mise u 9 i 11 sati predvoditi će fra Tomislav Faletar, provincijski promicatelj pastorala zvanja na službi Jastrebarskom. On će sa svojim pastoralnim suradnicima govoriti o duhovnim zvanjima naše Provincije.
6. SLAVLJE SVETE POTVRDE u našoj župi biti će 5. lipnja 2021. u 17 sati.
7. U petak, 9. travnja 2021. u 17 sati u Muzeju Međimurja Čakovec biti će otvorenje likovne izložbe – Eve Vukine: Hrvatski sveci i blaženici u našem narodu.
8. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.
9. Tisak: Glas Koncila, nova ZVONA i ostali glasnici…