2. travnja 2023.

• Nedjelja je Muke Gospodnje – Cvjetnica. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati. Na početku svake mise blagoslov je maslinovih grančica i cvijeća. Maslinove grančice možete uzeti u predvorju crkve. U 9 sati ispred kipa sv. Antuna je obred blagoslova grančica i procesija. U 15 sati u crkvi počinje Križni put koji ćemo moliti od pila do pila po našoj župi. Prva je nedjelja u mjesecu, hvala za Vaš dar za odgojne ustanove. Umjesto skupštine, FSR će se pridružit Križnom putu.
• Danas, Udruga osoba s intelektualnim teškoćama Međimurske županije ispred crkve od 9 do 12 sati ima svoj izložbeno-prodajni štand gdje možete kupiti predmete koje su izradili članovi Udruge.
• Sutra, u ponedjeljak, u našoj je župi Uskrsna ispovijed. Ispovijedat ćemo od 9 i od 18 sati. Kad se svi ispovjedite, slavit ćemo svetu misu.
• U utorak ćemo ispovijedati bolesne i nemoćne u našoj župi.
• U utorak je četvrti od trinaest utoraka priprave za proslavu zaštitnika naše župe sv. Antuna. Kod oltara sv. Antuna možete napisati molitvene nakane koje ćemo uključiti u svetu misu.
• Ovaj tjedan neće biti vjeronauka za prvopričesnike i krizmanike, zato jer će oni sudjelovati na liturgiji Vazmenog trodnevlja.
• VELIKI ČETVRTAK – MISA VEČERE GOSPODNJE JE U 19 SATI. U misi je obred pranja nogu. Misa završava prijenosom Presvetog u kapelicu, gdje će uslijediti Getsemaska ura. U četvrtak nema jutarnje mise.
• VELIKI PETAK – SLUŽBA MUKE GOSPODNJE POČINJE U 19 SATI. Prikupljeni milodari su pomoć kršćanima u Svetoj Zemlji. U 9 sati je pobožnost Križnog puta.
• VELIKA SUBOTA – VAZMENO BDIJENJE SLAVIMO U 20 SATA. Vazmeno bdijenje počinje ispred crkve blagoslovom ognja u 20 sata. Za obnovu krsnih obećanja ponesite svijeće. Nakon bdijenja je uskrsni blagoslov jela.
• Slijedeća nedjelja je NEDJELJA USKRSNUĆA GOSPODINA NAŠEGA ISUSA KRISTA. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati. Blagoslov jela je nakon svete mise u 7 sati i 9 sati.
• Preporučam Vam novi broj Glas koncila i Malog koncila.
• Hvala za Vaš obiteljski dar, hvala za svaku materijalnu i duhovnu pomoć.