DVANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU
19. lipnja 2022.

• DVANAESTA NEDJELJA KROZ GODINU. Svete mise su u 7, 9 i 11 sati. Svetom misom u 9 sati zahvalit ćemo Gospodinu na protekloj školskoj i vjeronaučnoj godini.
• U utorak je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom prije večernje svete mise.
• U četvrtak, 23. lipnja, svetkovina je Rođenja sv. Ivana Krstitelja. Svete mise su u 7 i 19 sati.
• U petak, 24. lipnja, svetkovina je Presvetog srca Isusova. Svete mise su u 7 i 19 sati.
• U subotu, 25. lipnja, spomendan je Bezgrešnog srca Marijina. Svete mise su u 7 i 19 sati.
• Slijedeća nedjelja je TRINAESTA NEDJELJA KROZ GODINU. Svete mise su u 7, 9 i 11 sati. Po odredbi HBK te nedjelja prikuplja se Petrov novčić – kolekta kojom svjedočimo povezanost sa Svetom Stolicom i Katoličkom Crkvom.
• Zahvaljujemo što svojim obiteljskim darom pomažete našu župu i samostan.
• Preporučam Vam katolički Tisak: Novi br. Glas Koncila i lipanjski broj MAK-a.