4. rujna 2022.

• DVADESETA I TREĆA JE NEDJELJA KROZ GODINU. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati. Danas je Nedjelja Predragocjene Krvi Kristove u Ludbregu.
• U četvrtak je blagdan Rođenja Blažene Djevice Marije, a u našoj župi se ujedno slavi Posveta crkve. Za spomenuto slavlje pripremit ćemo se trodnevnom pripravom. U ponedjeljak, utorak i srijedu u 18 sati imat ćemo razmatranje, u 19 sati slavit ćemo svetu misu, a nakon mise biti će klanjanje. Raspored trodnevnice je za sva tri dana isti.
• U četvrtak, će svete mise biti u 7, 11 i 19 sati. Svetu misu u 11 sati predslavi fra Vedran Kos iz samostana u Varaždinu. U četvrtak poslije večernje svete mise neće biti klanjanja.
• U ponedjeljak 5. rujna počinje nova školska godina. Roditelji djece trećeg i osmog razreda koji se ove školske godine pripremaju za sakrament svete Pričesti odnosno Krizme, neka prijave djecu za vjeronauk. Na stoliću za tisak imate prijavnice. Kod prijave djece potrebno je predočiti obiteljsku knjižicu. Više informacija kao i prijavnicu možete pronaći na stranici pastorala za Prvu Svetu Pričest, odnosno na stranici pastorala za Svetu Potvrdu.
• U petak u 19 i 30 sati proba je pjevanja župskog zbora.
• U subotu u 15 sati proba je pjevanja dječjeg zbora.
• Od iduće nedjelje župski zbor će pjevati na misi u 9 sati a dječji zbor na misi u 11 sati.
• Slijedeća nedjelja je DVADESETA I ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati.
• Zahvaljujemo što svojim obiteljskim darom pomažete našu župu i samostan.
• Preporučam Vam katolički Tisak: Novi br. Glas Koncila.