21. kolovoza 2022.

• DVADESETA I PRVA JE NEDJELJA KROZ GODINU. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati. Na euharistijskim slavljem u 9 sati fra Josip Župan, zahvalit će na godini služenja u našoj župi. Želimo mu blagoslovljeno i plodno poslanje u novoj župi.
• U utorak je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom prije večernje svete mise.
• U četvrtak, nakon večernje svete mise klanjanje je pred Presvetim Oltarskim Sakramentom.
• Usubotu 27. kolovoza u Schonstattskom svetištu Kraljice Srca u Maloj Subotici Slavi se 13. obljetica posvete Svetišta, Dan Hodočasničke Gospe i Svečani unos simbola Boga Oca u Svetište. Program trodnevnice, kao i program slavlja na sam blagdan imate na plakatu na oglasnoj ploči.
• Slijedeća nedjelja je DVADESETA I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati
• Varaždinska biskupija organizira Zahvalno hodočašće u Rim od 16. do 22. listopada 2022. povodom 25. godišnjice osnutka Varaždinske biskupije. Prijaviti se možete ili ovdje u župi ili izravno u biskupiju. Cijena hodočašća je 2 400 kn. Prilikom prijave plaća se polovica iznosa 1 200 kn.
• 1. rujna 2022. hodočašće je ministranata u Ludbreg, zainteresirani ministranti neka se jave župniku fra Josipu.
• Zahvaljujemo što svojim obiteljskim darom pomažete našu župu i samostan.
• Preporučam Vam katolički Tisak: Novi br. Glas Koncila.