18. rujna 2022.

• DVADESETA I PETA JE NEDJELJA KROZ GODINU. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati.
• U utorak počinjemo sa vjerskim igraonicama u našim samostanskim prostorima, za djecu od 3 do 10 godina. Igraonica traje za vrijeme Antunovske pobožnosti i svete mise.
• U srijedu je župski vjeronauk za prvopričesnike. II. os. šk.: 3.a raz. u 15 sati, 3.b raz. u 15 i 45 sati; III os. šk. u 10 sati.
• U četvrtak je župski vjeronauk za krizmanike. II. os. šk.: 8.a raz. u 15 i 5 sati, 8.b raz. u 15 i 45 sati, 8.c u 16 i 30 sati. III. os.šk. po dogovoru. Roditelje koji još nisu prijavili djecu za župski vjeronauk, neka to učine što prije.
• U četvrtak, nakon večernje svete mise klanjanje je Isusu prisutnom u Presvetim Oltarskim Sakramentom.
• U petak u 19 i 30 sati proba je pjevanja župskog zbora, a u subotu u 15 sati proba je pjevanja dječjeg zbora.
• U subotu nakon večernje svete mise klanjanje je Isusu u Presvetim Oltarskim Sakramentom povodom 25. obljetnice Varaždinske biskupije.
• Slijedeća nedjelja obilježavamo 25. obljetnicu Varaždinske biskupije svečanim euharistijskim slavljem na otvorenom prostoru iza varaždinske katedrale s početkom u 17 sati, zato neće biti večernje svete mise u našoj crkvi.
• Međubiskupijsko sjemenite u Zagrebu poziva na “Vikend u sjemeništu” za dječake 7. i 8. razreda. Datumi susreta su na plakatu pred crkvom.
• Pozivamo Vas na susret hrvatskih, slovenskih i mađarskih katolika u Beltinci u Sloveniji, 8. listopada ove godine. Prijaviti se možete do 25. rujna.
• Zahvaljujem ŽEV i ŽPV za odaziv na susret u ponedjeljak i utorak. Hvala za Vaš obiteljski dar kao i svaku materijalnu i duhovnu pomoć.
• Preporučam Vam novi broj Glas Koncila i Malog koncila.