28. kolovoza 2022.

DVADESETA I DRUGA JE NEDJELJA KROZ GODINU. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati.
• U utorak je pobožnost na čast sv. Antunu Padovanskom prije večernje svete mise.
• U četvrtak, nakon večernje svete mise klanjanje je pred Presvetim Oltarskim Sakramentom.
• U petak je prvi petak u mjesecu rujnu, prigoda za pobožnost Presvetom Srcu Isusovom, te obavljanje devet prvih petaka.
• Slijedeća nedjelja je DVADESETA I TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati
Varaždinska biskupija organizira Zahvalno hodočašće u Rim od 16. do 22. listopada 2022. povodom 25. godišnjice osnutka Varaždinske biskupije. Prijaviti se možete ili ovdje u župi ili izravno u biskupiju. Cijena hodočašća je 2 400 kn. Prilikom prijave plaća se polovica iznosa 1 200 kn.
1. rujna 2022. hodočašće je ministranata u Ludbreg, zainteresirani ministranti neka se jave župniku fra Josipu.
Zahvaljujemo što svojim obiteljskim darom pomažete našu župu i samostan.
• Preporučam Vam katolički Tisak: Novi br. Glas Koncila.