11. rujna 2022.

• DVADESETA I ČETVRTA JE NEDJELJA KROZ GODINU. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati.
• U ponedjeljak poslije večernje svete mise koja je u 19 sati, bit će susret Župnog Pastoralnog i Župnog ekonomskog vijeća.
• U utorak 13. rujna u 18 sati održat će se susret vijećnika župnih pastoralnih i župnih ekonomskih vijeća u prostorijama Varaždinske biskupije. Molimo sve vječnike da se odazovu na susret. U našoj župi u utorak je prije sv. mise pobožnost sv. Antunu.
• U srijedu ćemo početi župski vjeronauk za prvopričesnike (3. razred osnovne škole). Prvi susret će biti zajednički za sve razrede; u 10 sati za one koji idu u školu poslije podne i u 15 sati za one koji idu u školu prije podne.
• U četvrtak ćemo početi župski vjeronauk za krizmanike (8. razred osnovne škole). Prvi susret će biti zajednički za sve razrede i to u 15 sati budući da svi idu u školu prije podne. Roditelje koji još nisu prijavili djecu za župski vjeronauk, neka to učine što prije.
• U četvrtak, nakon večernje svete mise klanjanje je Isusu prisutnom u Presvetim Oltarskim Sakramentom.
• U petak u 19 i 30 sati proba je pjevanja župskog zbora.
• U subotu u 15 sati proba je pjevanja dječjeg zbora.
• Ovaj su tjedan kvatre. U srijedu, petak i subotu dani su posta i molitve za svećenička i duhovna zvanja.
• Slijedeća nedjelja je DVADESETA I PETA NEDJELJA KROZ GODINU. Svete mise su u 7, 9, 11 i 19 sati. Na misnom slavlju u 11 sati je zaziv Duha Svetoga za novu školsku godinu.
• Zahvaljujemo za Vaš obiteljski dar kao i svaku materijalnu i duhovnu pomoć.
• Preporučam Vam novi broj Glas Koncila.