• P. – Sv. Grgur VII., papa
• Č. – Sv. Marija Ana Paredes, djevica
• P. – Sv. Polion i Euzebije, mučenici
• S. – Sv. Ferdinand, DAN DRŽAVNOSTI

Sljedeća nedjelja je NEDJELJA PEDESETNICE. DUHOVI.

1. U utorak, 26. svibnja 2020. je JEDANAESTI UTORAK – pobožnost Trinaest utoraka u čast sv. Antunu Padovanskom, zaštitniku naše župe. Molimo, zahvalimo, zavjetujmo se i zagovorimo sv. Antunu.
2. Sljedeće nedjelje, 31. svibnja 2020. poslije svete mise u 9 sati biti će susret roditelja krizmanika. Razgovarati ćemo o slavlju svete Potvrde za ovogodišnje krizmanike. Molio bih da dođu svi roditelji.
3. Kroz mjesec svibanj su SVIBANJSKE POBOŽNOSTI uz večernju misu: u 18,3o sati je zajednička molitva krunice i litanije Majke Božje, a u 19,oo sati je večernja sv. misa.
4. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.
5. Tisak: ZVONA, Glas Koncila i ostali glasnici…