• P. – Sv. Feliks Kantalicijski, redovnik
• Č. – UZAŠAŠĆE GOSPODINA NAŠEGA ISUSA KRISTA
• P. – Sv. Rita iz Cascie, redovnica
• S. – Sv. Deziderije

Sljedeća nedjelja je SEDMA USKRSNA NEDJELJA.

1. U utorak, 19. svibnja 2020. je DESETI UTORAK – pobožnost Trinaest utoraka u čast sv. Antunu Padovanskom, zaštitniku naše župe. Molimo, zahvalimo, zavjetujmo se i zagovorimo sv. Antunu.
2. U četvrtak, 21. svibnja 2020. je svetkovina UZAŠAŠĆA GOSPODINA NAŠEGA ISUSA KRISTA – SPASOVO. Svete mise su u 7,oo i 19,oo sati.
3. Sljedeće nedjelje, 24. svibnja 2020. poslije svete mise u 9 sati biti će susret roditelja prvopričesnika. Razgovarati ćemo o slavlju prve svete pričesti za ovogodišnje prvopričesnike. Molio bih da dođu svi roditelji.
4. ISPOVIJED. Kako u korizmi nije bila uskrsna ispovijed potičemo Vas i pozivamo da se ispovijedite. Ispovijedati ćemo osobito u utorak (antunovska pobožnost) i četvrtkom (euharistijska pobožnost) od 17 -19 sati. I naravno, nedjeljom.
5. Kroz mjesec svibanj su SVIBANJSKE POBOŽNOSTI uz večernju misu: u 18,3o sati je zajednička molitva krunice i litanije Majke Božje, a u 19,oo sati je večernja sv. misa.
6. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.
7. Tisak: ZVONA, Glas Koncila i ostali glasnici…