• – Sedam utemeljitelja Reda slugu BDM
  • Č. – Sv. Eleuterije
  • – Sv. Petar Damiani
  • – KATEDRA SV. PETRA APOSTOLA

Sljedeća nedjelja je SEDMA NEDJELJA KROZ GODINU.

HODOČAŠĆE U GRČKU – PUTOVIMA SV. PAVLA naše župe biti će od 18. 4. do 25. 4. 2020. To je Drugo Pavlovo misijsko putovanje. Kreće se od sjevera Grčke, grada Filipa (Kavala) gdje je nastala poslanica Filipljana, Soluna, Meteori, Delfi, Atene pa do Korinta. Polako ćemo kretati se putevima sv. Pavla apostola. Prijave se primaju u župnom uredu. Platiti se može u 6 rata. Prijavljeno je 25 osoba. Mi imamo vremena otkazati let do 28.2.2020. bez penala. Bilo bi dobro da nas barem bude 35-40.

Dragi mladi! Susret hrvatske katoličke mladeži održat će se 9. i 10. svibnja ove godine u Zagrebu. Jedanaesti put okupit ćemo se na nacionalnom susretu, ovoga puta u našem glavnom gradu, pod geslom „Što god vam rekne, učinite!“ (Iv 2,5). Prijave su započele i prikupljat će se još ovaj mjesec. Nakon toga datuma prijave više neće biti moguće. Na Susret se mogu prijaviti mladi od krizmaničke dobi (8. razred osnovne škole) do 30 godina dolazeći na susrete za mlade koji se održavaju u našoj župi petkom u 20 sati.

HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.

Tisak: nova ZVONA, Glas Koncila i ostali glasnici…