• P. – Sv. Florijan
• Č. – Sv. Dujam Solinski
• P. – Bl. Ulrika
• S. – Sv. Katarina Bolonjska

Sljedeća nedjelja je PETA USKRSNA NEDJELJA.

1. Danas je prva nedjelja u mjesecu svibnju. Svojim molitvama i darovima sjećamo se naših odgojnih ustanova. Na izlazu iz crkve možete ostaviti dobrovoljni prilog za sjemenište. Hvala Vam na Vašoj dobroti.
2. U utorak, 5. svibnja 2020. je OSMI UTORAK – pobožnost Trinaest utoraka u čast sv. Antunu Padovanskom, zaštitniku naše župe. Od ovog utorka, od 16 sati ćemo svečano stavljati relikvijar sv. Antuna gdje možete doći na osobnu molitvu. Pozivamo vas da svoje molitve napišete na papirić te ostavite u košaricu na oltaru sv. Antuna koje ćemo prikazivati svakoga utorka. Molimo, zahvalimo, zavjetujmo se i zagovorimo sv. Antunu.
3. EUHARISTIJSKO KLANJANJE. Od ovoga četvrtka, od 16 sati ćemo staviti na glavni oltar Presveti Oltarski Sakrament gdje možete doći na osobnu molitvu.
4. ISPOVIJED. Kako u korizmi nije bila uskrsna ispovijed potičemo Vas i pozivamo da se ispovijedite. Ispovijedati ćemo osobito u utorak (antunovska pobožnost) i četvrtkom (euharistijska pobožnost) od 16 -19 sati.
5. Kroz mjesec svibanj su SVIBANJSKE POBOŽNOSTI uz večernju misu: u 18,3o sati je zajednička molitva krunice i litanije Majke Božje, a u 19,oo sati je večernja sv. misa.
6. ŽUPNI URED radi od 9– 10 i 17.30 – 18.30 sati, te subotom: 9 – 10 sati.
SAKRAMENTI VJENČANJA, KRŠTENJA I DRUGI OBREDI mogu se održavati u krugu obitelji.
Što se tiče podjeljivanja sakramenata PRVE PRIČESTI I KRIZME, biskup je komunicirao već u vezi toga sa svim dekanima, i ostaje i dalje u dogovoru. Razumljivo je da u ovim okolnostima nije u mogućnosti donijeti konačnu odluku.
7. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.
8. Tisak: ZVONA, Glas Koncila i ostali glasnici…