Treća Vazmena nedjelja. To je prva nedjelja u mjesecu kada molimo i darujemo za svećenička i redovnička zvanja.

Kateheze za ovogodišnje kandidate za primanje sakramenta svete potvrde i prve svete pričesti su prema redovitom rasporedu.

Svibanjske pobožnosti su radnog dana u 18:30 sati, a subotama večernje mise na čast Majci Božjoj.

Ovog i slijedećeg tjedna neće biti biblijskog sata i euharistijskog klanjanja.

U utorak je pobožnost 13 utoraka na čast sv. Antunu Padovanskom u 18.30 sati. Kod oltara sv. Antuna možete upisati nakane na koje želite da se moli na pobožnosti.

U utorak 3. svibnja u 10:30 sati u Sv. Križu proštenje je Našašća Svetog Križa.

U srijedu 4. svibnja u 18:00 sati ispovijed je krizmanika, njihovih roditelja i kumova.

U subotu 7. svibnja u Varaždinu se prvi puta održava Hod za život pod geslom “Život je zakon”. Okupljanje sudionika bit će u 10.30 sati kod Starog grada (Šetalište J. J. Strossmayera). Ispred crkve volonteri Hoda za život ponudit će vam majice. Donacijama za majice podupire se promicanje kulture života u Hrvatskoj.

U subotu 7. svibnja u 11 sati slavlje je sakramenta svete potvrde. Podjelitelj svete potvrde je mons. Josip Mrzljak, biskup u miru varaždinske biskupije.

Slijedeća nedjelja je Četvrta vazmena nedjelja. NEDJELJA DOBROG PASTIRA, 59. svjetski dan molitve za duhovna zvanja.

Nema nedjeljne večernje svete mise.

Zahvaljujemo što svojim obiteljskim darom pomažete našu župu i samostan.

Preporučam Vam katolički Tisak: Novi br. Glas Koncila.