• P. – Sv. Toma Akvinski, prezbiter i crkveni naučitelj
• Č. – Sv. Ivan Bosco, prezbiter
• P. – Sv. Veridijana
• S. – PRIKAZANJE GOSPODINOVO – SVIJEĆNICA

Sljedeća nedjelja je TREĆA NEDJELJA KROZ GODINU – SV. BLAŽ.

1. U subotu, 2. veljače 2019. je blagdan PRIKAZANJE GOSPODINOVO ili SVIJEĆNICA, DAN POSVEĆENOG ŽIVOTA. Zahvaliti ćemo Bogu za sve redovnike, redovnice i Bogu posvećene laike u svijetu. Svete mise su u 7,oo; 9,oo i 18,oo sati. Blagoslov svijeća je na svim misama, a procesija je u 18,oo sati. Svijeće ćete moći uzeti u predvorju crkve uz dobrovoljni prilog.

2. U nedjelju, 3. veljače 2019. je slavlje sv. Blaža. Blagoslov grla i jabuka je na svakoj misi.

3. Pozivamo sve bračne parove da obnove svoja bračna obećanja na SVJETSKI DAN BRAKA koji ćemo svečano proslaviti u nedjelju 10. veljače 2019. godine pod misom u 11,oo sati.

4. Ovaj tjedan započinje župni vjeronauk po redovitom rasporedu. Utorkom prvopričesnici, a četvrtkom krizmanici.

5. REDOVITI SUSRETI U TJEDNU:
• POBOŽNOST SV. ANTUNU je utorkom u 17,45 sati.
• VJERSKA IGRAONICA je utorkom u 17,45 sati.
• BIBLIJSKO – LITURGIJSKA ZAJEDNICA je utorkom nakon večernje mise.
• EUHARISTIJSKO KLANJANJE je četvrtkom nakon večernje mise.
• ŽUPNI PJEVAČKI ZBOR ima probu petkom u 18.3o sati.
• MINISTRANTI imaju susret subotom u 9,oo sati.
• DJEČJI PJEVAČKI ZBOR ima probu subotom u 1o,oo sati.
• MLADI imaju susret petkom u 2o,oo sati.
POZIVAMO VJERNIKE; ODRASLE, DJECU I MLADE DA SE UKLJUČE U JEDNU OD OVIH ZAJEDNICA.

6. Franjevački svjetovni red ustanovljen je po nadahnuću i djelovanju sv. Franje Asiškoga. Propovijedanje sv. Franje Asiškog, njegov živi primjer kao i primjer njegovih prvih učenika, privuklo je veliku pažnju ljudi tako da su se mnogi oženjeni i udati željeli pridružiti velikom franjevačkom pokretu. Tako je i danas. Ovim putem pozivamo sve ljude dobre volje da nam se pridruže.

7. Sljedeći ponedjeljak, 4. veljače 2019. je sjednica Župnog pastoralnog i ekonomskog vijeća u 18,3o sati. Pozivnice možete uzeti u sakristiji.

8. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.

9. Tisak: ZVONA, Glas Koncila i ostali glasnici…