• P. – Sv. Ivan od Boga
• P. – Sv. Fina
• S. – Sv. Eufrazija

Sljedeća nedjelja je 4. KORIZMENA NEDJELJA

1. Danas, na 3. korizmenu nedjelju održava se po 15. puta akcija Hrvatskog Caritasa „TJEDAN SOLIDARNOSTI I ZAJEDNIŠTVA S CRKVOM I LJUDIMA U BOSNI I HERCEGOVINI“ pod motom POST BOGU MIO „Ne kriti se od onoga tko je tvoje krvi“. Molimo zajedno, ali i prikupljamo milodare. Današnju milostinju koju ćemo skupiti namijeniti ćemo za pomoć najugroženijim stanovnicima BiH. Svoj dobrovoljni dar možete ostaviti na izlazu iz crkve. Hvala Vam na Vašoj dobroti.
2. Danas je prva nedjelja u mjesecu. Molimo za duhovna zvanja i darujemo za
sjemenište.
3. Povodom blagdana Uskrsa Župni Caritas poziva sve vjernike da trajne namirnice mogu donijeti za najpotrebnije – siromašne župljane u župni ured u uredovno vrijeme.
4. Ovih dana pohoditi ćemo Vaše starije i bolesne za sakramente ispovijedi i pričesti. Ako ima onih koji nisu prijavljeni, a žele da ih se pohodi, možete ih upisati u župnom uredu.
5. Šest samostana naše provincije stradalo je od potresa: Zagreb – Kaptol, Ćuntić, Karlovac, Samobor, Klanjec i Jastrebarsko. Drugi su imali manja oštećenja: Cernik i Slavonski Brod.
Na stoliću za tisak možete uzeti letke i pomoći sudjelovati u obnovi. Hvala.
6. Korizmeni križni put je petkom i nedjeljom u 17.30 sati prije večernje mise.
7. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.
8. Tisak: ZVONA, Glas Koncila i ostali glasnici…