• P. – Sv. Herbert
• P. – Sv. Narcis i sv. Afra
• S. – Sv. Serapion

Sljedeća nedjelja je 4. KORIZMENA NEDJELJA

1. Danas se održava akcija Hrvatskog Caritasa „TJEDAN SOLIDARNOSTI I ZAJEDNIŠTVA S CRKVOM I LJUDIMA U BOSNI I HERCEGOVINI“. Molimo zajedno, ali i prikupljamo milodare. Današnju milostinju koju ćemo skupiti namijeniti ćemo za pomoć najugroženijim stanovnicima BiH. Svoj dobrovoljni dar možete ostaviti na izlazu iz crkve. Hvala Vam na Vašoj dobroti.
2. U utorak, 17. ožujka 2020. je PRVI UTORAK – pobožnost Trinaest utoraka u čast sv. Antunu Padovanskom, zaštitniku naše župe. Molimo, zahvalimo, zavjetujmo se i zagovorimo sv. Antunu ovih 13 utoraka.
3. U četvrtak, 19. ožujka 2020. je svetkovina SV. JOSIPA, zaručnika Bl. Dj. Marije. To je zaštitnik naše Domovine Hrvatske, očeva, radnika, djece, obitelji, izbjeglica, umirućih… Svete mise su u: 7, 9 i 18 sati.
4. Trajne namirnice za one koji su najpotrebniji u našoj župi možete donijeti u župni ured u uredovno vrijeme.
5. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.
6. Tisak: ZVONA, Glas Koncila i ostali glasnici…