• P. –  Sv. Aleksije
• Č. – Sv. Ilija, prorok
• P. – Sv. Lovro Brindizijski, prezbiter i crkveni naučitelj
• S. – SV. MARIJA MAGDALENA

Sljedeća nedjelja je ŠESNAESTA NEDJELJA KROZ GODINU.

1. HODOČAŠĆE MAJCI MILOSTI NA TRSAT je u subotu, 26. kolovoza 2017. Cijena po osobi je 120,oo kn. Kod prijave se uplaćuje i preuzima autobusna karta.

2. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.

3. Ovaj mjesec započinjemo radove u unutrašnjosti crkve. Potičemo stoga sve vjernike – dobročinitelje da se uključe i pomognu, prema svojim mogućnostima.Svi koji žele i imaju mogućnosti donirati novčana sredstva za našu župu, mogu to učiniti u župnom uredu ili uplatom na žiro račun; uplatnice su na stoliću za tisak. HVALA SVIMA KOJI POMAŽU! Ove godine imali smo aukciju darovanih slika i time smo prikupili jedan dio novčanih sredstava. Ostalo je dosta slika. Slikama smo smanjili cijene. Možete kupiti sliku i time dati udio u obnovi crkve. Slike možete pogledati u našoj vjeronaučnoj dvorani.

4. Tisak: Glas Koncila, ZVONA i ostali glasnici…