• P. – Sv. Ivan Zlatousti, biskup i crkveni naučitelj
• Č. – Sv. Kornelije, papa, i Ciprijan, biskup, mučenici
• P. – RANE SVETOGA NAŠEGA FRANJE
• S. – Sv. Josip Kupertinski, prezbiter

Sljedeća nedjelja je 25. NEDJELJA KROZ GODINU.

1. Danas je druga nedjelja u mjesecu. Današnji milodar namjenjujemo za potresom oštećene naše franjevačke crkve i samostane. Na izlazu iz crkve možete ostaviti svoj dobrovoljni prilog. Hvala Vam na Vašoj dobroti.
2. Sljedeće nedjelje, 19. rujna 2021. je susret FSR u 17 sati. Pozivamo sve vjernike, koji osjećaju poziv da žive po primjeru svetoga Franje u franjevačkoj svjetovnoj duhovnosti, da se pridruže našem Mjesnom bratstvu Franjevačkog svjetovnog Reda (FSR).
3. Prijave za sakramente prve pričesti i krizme su ovaj tjedan od utorka do subote u uredovno vrijeme župnog ureda. Treba doći jedan roditelj ili skrbnik sa ispunjenom prijavnicom, suglasnosti za obradu osobnih podataka i Župnom obiteljskom knjižicom.
Prijavnicu i suglasnost možete uzeti na stoliću za tisak.
4. REDOVITI SUSRETI U TJEDNU:
• MINISTRANTI imaju susret subotom u 9 sati.
• MLADI imaju susret petkom u 20 sati.
• ŽUPNI ZBOR ima probe pjevanja petkom u 19.30 sati.
• DJEČJI ZBOR ima probe pjevanja subotom u 15 sati.
• VJERSKA IGRAONICA za djecu od 3. godine, uključujući 1. i 2. razred osnovne škole utorkom u 18.45 sati.
Pozivamo vjernike; odrasle, djecu i mlade da se uključe u jednu od ovih zajednica.
• Krunica sv. Antunu je svakoga utorka u 18,45 sati prije svete mise.
• Euharistijsko klanjanje je četvrtkom nakon večernje mise.
5. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.
6. Tisak: Nova ZVONA, Glas Koncila i ostali glasnici… Molitvenik sv. Antuna.