• P. –  Sv. Ivan Gabrijel Perboyre
• Č. – UZVIŠENJE SV. KRIŽA
• P. – Bl. Djevica Marija Žalosna
• S. – Sv. Kornelije, papa i Ciprijan, biskupi i mučenici

Sljedeća nedjelja je DVADESET I ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU.

1. Danas je susret  Franjevačkog svjetovnog Reda u 17,oo sati.

2. Molili bi da roditelji dođu osobno sa svojim djetetom u župni ured upisati svoju djecu za SAKRAMENTE PRVE PRIČESTI I KRIZME. Molili bi da ponesu sa sobom PRIJAVNICU koju mogu uzeti na stoliću za tisak, te POTVRDU O KRŠTENJU, ako dijete nije kršteno u našoj župi.

2. Župni vjeronauk će se nastaviti. PRVI I DRUGI RAZREDI imati će svoje susrete jednom mjesečno nakon mise u 9,oo sati. Oni bi započeli  8. 10. 2017.  zahvalnom nedjeljom.Dok će umjesto vjernonauka djeca ČETVRTIH, PETIH, ŠESTIH, I SEDMIH RAZREDA moći izabrati prema afinitetu jednu od navedenih grupa: SPORTSKO-REKREATIVNU, MALI ZBOR, NOVINARSKU, MALI ČITAČI, MINISTRANTI, MISIJSKO-KREATIVNU. O svemu tome ćemo Vas na vrijeme obavijestiti.

3. REDOVITI SUSRETI  U TJEDNU:• MINISTRANTI imaju susret subotom u 9,oo sati. • MLADI imaju susret petkom u 20,oo sati.• ŽUPNI ZBOR ima probe pjevanja petkom u 19,3o sati.• DJEČJI ZBOR ima probe pjevanja subotom u 15,oo sati.• VJERSKA IGRAONICA za djecu od 3. godine, uključujući 1. i 2. razred Osnovne škole je utorkom u 18,45 sati.• BIBLIJSKO – LITURGIJSKA ZAJEDNICA je utorkom nakon večernje mise.• KATEKUMENAT – uvođenje odraslih u kršćanstvo – Tečaj za primanje sakramenata: KRŠTENJA, ISPOVIJEDI,  PRVE PRIČESTI i KRIZME. Prijaviti se možete do kraja listopada u župnom uredu.

4. Naša Župa organizira hodočašće od 29. rujna – 01. listopada 2017. godine u Bosnu i Hercegovinu PUTEVIMA BL. IVANA MERZA I BL. DRINSKIH MUČENICA. Prijave se primaju u župi sv. Antuna. Ostalo je još nekoliko mjesta. Program hodočašća možete uzeti na stoliću za tisak.

5. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.

6. Tisak: nova ZVONA – naš župni list, G. Koncila, MAK…