• P. – Sv. Amadej
• Č. – Sv. Kalista
• P. – Sv. Grgur Veliki, papa i crkveni naučitelj
• S. – Sv. Ruža Viterbska

Sljedeća nedjelja je 23. NEDJELJA KROZ GODINU.

1. Naša župa organizira 2. ZAVJETNO HODOČAŠĆE GRADA ČAKOVCA MAJCI BOŽJOJ BISTRIČKOJ sljedeći vikend.
• Krenuli bi u petak 3. rujna 2021. u 21 sat kada će biti blagoslov hodočasnika.
Prehrana je iz ruksaka. Potrebna je udobna obuća za hodanje, planinarski štapovi, svjetiljke – noćne lampe, reflektirajući prsluk.
U subotu, 4. 9.2021. u 18 sati je sveta misa, a u 21 sat Put svjetla na Kalvariji.
U nedjelju, 5. 9. 2021. u 9 sati je križni put, a u 11 sati svečana sveta misa
• Kako ove godine nije bilo organiziranog hodočašća u Mariju Bistricu molio bih sve vjernike da se organiziraju autima, biciklima i dođu u nedjelju 5. rujna 2021. na Mariju Bistricu.
• U nedjelju, 5. rujna pod svetom misom u 11 sati hodočasnici će u prikazu darova prinijeti veliku zavjetnu svijeću u znak zahvale prema Majci Božjoj Bistričkoj.
• Povratak autobusom prema dogovoru u nedjelju poslije podne.
2. Sljedeći utorak, 8. rujna 2021. godine je blagdan Rođenja BDM – MALA GOSPA, a za našu župu 19. OBLJETNICA POSVETE CRKVE. To je ujedno drugo proštenje u našoj župi. Za ovaj blagdan želimo se pripremiti trodnevnom duhovnom obnovom od sljedeće nedjelje, 5. – 7. rujna 2021.
NEDJELJA – 05.09.
18.00 sati – Marijanska pobožnost
19.00 sati – sveta misa uz blagoslov djece i bolesnika. Pozivamo u nedjelju navečer u 19 sati, osobito djecu i bolesnike na duhovnu obnovu i blagoslov.
3. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.
4. Tisak: Glas Koncila i ostali glasnici… Molitvenik sv. Antuna.