• P. – Sv. Franciska Rimska
• P. – Sv. Eufrazija
• S. – Sv. Matilda

Sljedeća nedjelja je 3. KORIZMENA NEDJELJA

1. Danas je susret FSR-a u 16 sati.
2. Hrvatski Caritas provodi ovaj tjedan projekt „Tjedan solidarnosti i zajedništva s Crkvom i ljudima u Bosni i Hercegovini“ od 9. – 15. 3. 2020. pod motom „Da ne ohladni ljubav mnogih“. Molimo zajedno, ali i prikupljamo milodare. Sljedeće, 3. korizmene nedjelje milostinju koju ćemo skupiti namijeniti ćemo za pomoć najugroženijim stanovnicima Bosne i Hercegovine.
3. Korizmeni križni put je petkom i nedjeljom u 17,30 sati, prije večernje mise.
4. Na izlazu iz crkve možete uzeti korizmene kutijice za prikupljanje dobrotvornih priloga, te kroz vrijeme korizme izdvajati za potrebe župnoga Caritasa.
5. REDOVITI SUSRETI U TJEDNU:
• VJERSKA IGRAONICA je utorkom u 17,45 sati.
• BIBLIJSKO – LITURGIJSKA ZAJEDNICA je utorkom nakon večernje mise.
• ŽUPNI PJEVAČKI ZBOR ima probu petkom u 18.30 sati.
• MINISTRANTI imaju susret subotom u 9 sati.
• DJEČJI ZBOR ima probu subotom u 15 sati.
• MLADI imaju susret petkom u 20 sati.
POZIVAMO VJERNIKE; ODRASLE, DJECU I MLADE DA SE UKLJUČE U JEDNU OD OVIH ZAJEDNICA.
6. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.
7. Tisak: ZVONA, Glas Koncila i ostali glasnici…