• P. – Sv. Ivan Jones i sv. Ivan Wall
• Č. – Sv. Bonaventura, biskup i crkveni naučitelj
• P. – Gospa Karmelska
• S. – Sv. Aleksije

Sljedeća nedjelja je 16. NEDJELJA KROZ GODINU.

1. Danas je druga nedjelja u mjesecu. Današnji milodar namjenjujemo za potresom oštećene naše franjevačke crkve i samostane. Na izlazu iz crkve možete ostaviti svoj dobrovoljni prilog. Hvala Vam na Vašoj dobroti.
2. Naša župa organizira 2. ZAVJETNO HODOČAŠĆE GRADA ČAKOVCA MAJCI BOŽJOJ BISTRIČKOJ. Krenuli bi u noći s petak na subotu 3. – 4. rujna 2021. Prijaviti se možete u župnom uredu do 30. kolovoza radi organizacije prijevoza te spavanja u Mariji Bistrici. Na oglasnoj ploči možete pročitati sve pojedinosti.
3. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.
4. Tisak: ZVONA, Glas Koncila i ostali glasnici… molitvenik naše župe sv. Antuna Padovanskog po cijeni od 50 KN.