• P. – Sv. Irenej, biskup i mučenik
• Č. – Sv. Estera
• P. – Sv. Oton
• S. – SV. TOMA, apostol

Sljedeća nedjelja je 14. NEDJELJA KROZ GODINU.

1. Današnja milostinja – milodari namijenjena je za „PETROV NOVČIĆ“. Milodar „Petrov novčić“ predstavlja znak vjerničke solidarnosti s Papom da bi mogao obavljati redovite poslove, ali i kako bi u trenucima posebnih potreba, kao što su rat ili prirodne nepogode, mogao pomoći mjesnim Crkvama. Svoj novčani prilog možete ostaviti na izlazu iz crkve.
2. U utorak, 29. lipnja 2021. je svetkovina sv. apostola PETRA I PAVLA. Svete mise su u 7 i 19 sati.
3. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.
4. Tisak: nova ZVONA, Glas Koncila i ostali glasnici… U suvenirnici ili župnom uredu možete nabaviti molitvenik naše župe sv. Antuna Padovanskog po cijeni od 50 KN.