• P. – KATEDRA SV. PETRA APOSTOLA
• Č. – Sv. Donat Zadarski
• P. – Sv. Aleksandar
• S. – Liturgija kvatri, sv. Gabrijel od Žalosne Gospe

Sljedeća nedjelja je 2. KORIZMENA NEDJELJA.

1. Ovaj tjedan je proljetni kvatreni tjedan posvećen pokori i obraćenju. Potičemo vjernike da se posvete molitvi, djelima pokore i ljubavi. Tjedan završava liturgijom kvatri, svetom misom u subotu, 27. veljače.
2. Korizmeni križni put je petkom i nedjeljom u 17.30 sati, prije večernje mise.
3. Zahvaljujem na lijepom primitku prigodom Blagoslova obitelji. Ako netko želi primiti Blagoslov obitelji neka se prijavi u župnom uredu.
4. Na izlazu iz crkve možete uzeti korizmene kutijice za prikupljanje dobrotvornih priloga, te kroz vrijeme korizme izdvajati za potrebe župnoga Caritasa.
5. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.
6. Tisak: ZVONA, Glas Koncila i ostali glasnici…