Start date: 27/12/2022

End date: 07/01/2023

BLAGOSLOV  OBITELJI – BOŽIĆ 2022.

ŽUPA SV. ANTUNA PADOVANSKOG – ČAKOVEC JUG

Božićni blagoslov obitelji – Gospodin je svojim rođenjem postao dionikom ljudske obitelji i blagoslovio obiteljski način života. Zato o blagdanu Božića svećenik pohodi Vašu obitelj u vašem domu gdje se odvijaju vaše radosti i nade, žalosti i tjeskobe. Uz slušanje Božje riječi i molitvu svećenik na Vas i Vaš dom zaziva Božji blagoslov. Prikladno je, ako je moguće, da oni koji čine Vašu obitelj tada budu prisutni. Obitelji koje su odsutne u redovito vrijeme blagoslova, neka se jave u Župni ured i dogovore blagoslov za neko drugo prikladnije vrijeme.

Svakog dana blagoslov obitelji počinje u 9 sati. Nećemo praviti pauzu već ćemo blagoslivljati dok ne završimo blagoslov ulica predviđenih za pojedini dan.  Budući da ćemo u blagoslov obitelji  ići tri svećenika, dvojica će krenuti od prve ulice na popisu toga dana, a jedan od posljednje ulice sa popisa toga dana, pa gdje se susretnemo. Unaprijed vam zahvaljujemo za prijem u Vašoj obitelji i molimo za  strpljivost!

UTORAK, 27. prosinca 2022.

Preloška, Ante Starčevića, Trnavska (dvojica kreću od pruge, jedan od obilaznice)

SRIJEDA, 28. prosinca 2022.

Zapadna, Poljska, Dragutina Tadijanovića, Zagrebačka, Tina Ujevića

ČETVRTAK, 29. prosinca 2022.

Vatroslava Lisinskog, Ivana Meštrovića, Dravska, Josipa Bedekovića, Domovinskih žrtava, Juraja Križanića, Vrtna, Međimurskih branitelja

PETAK, 30. prosinca 2022.

Travnička, Putjane

SUBOTA, 31. prosinca 2022.

Zinke Kunc, Dr. Vlatka Mačeka, Fortunata Pintarića, Antuna Mihanovića, Dr. Franje Debana

PONEDJELJAK, 2. siječnja 2023.

Ive Andrića, Dr. Vinka Žganca, Miroslava Krleže, Luje Bezeredija

UTORAK, 3. siječnja 2023.

Ladislava Kralja, Nikole Pavića, Ivana Sokača, Antuna Augustinčića, Buzovečka

SRIJEDA, 4. siječnja 2023.

Kolodvorska, Elemera Vajde, Martane, S.S.Kranjčevića, Zvonka Milkovia, Kalnička, Franje Bučara, Legenstein, Trate, Ladislava Jageca

ČETVRTAK, 5. siječnja 2023.

Travnik, Tomaša Goričanca

SUBOTU, 7. siječnja 2023.

Pavleka Miškine, Milke Trnine, Slave Raškaj, Radnička, Matije Gupca

Sretna Vam i blagoslovljena 2023. godina