Vjerska igraonica za djecu od 3 godine, uključujući i 1. i 2. razred osnovne škole

Ono što želimo usaditi u svoje dijete, trebamo to činiti od njegovih malih nogu, pa tako i probuditi i vjeru u Boga. Što znači: voditi djecu u crkvu na misu, zajedno moliti kod obiteljskog stola, čitati biblijske priče…

U tu svrhu za najmlađe članove naše župe organizirana je igraonica (za djecu od 3 godine…), koja bi vama roditeljima pomogla u kršćanskom odgoju vaše djece. Djeca bi kroz igru i druženje upoznala razne biblijske priče i događaje iz Starog i Novog zavjeta, slušala o Isusovom životu, naučila nove pjesmice,izražavala se na razne kreativne načine i stekla nova poznanstva i prijateljstva u crkvi.

Igraonica se održava utorkom za vrijeme pobožnosti Svetom Antunu i večernje mise, tj. počinje u 18:45 (ljeti), odnosno 17:45 (zimi).

Igraonica je besplatna.

Dođite, svi ste pozvani