• P. – Sv. Fina
• Č. – Sv. Longin
• P. – Sv. Herbert
• S. – Sv. Patrik

Sljedeća nedjelja je PETA KORIZMENA NEDJELJA.

1. Danas, 11. ožujka 2018. u 17,3o sati je posebni korizmeni susret, molitveno duhovni događaj „BOGU I DOMOVINI“ u povodu svečane proslave otvaranja 20. obljetnice naše župe sv. Antuna Padovanskog pod motom „GRADIMO ŽIVU CRKVU“.
PROGRAM:
17.30 sati – KRIŽNI PUT
18.00 sati – SVETA MISA, predslavi fra Ivan Bradarić, rektor svetišta sv. Nikola Tavelića u Šibeniku
19.00 sati – SVEČANI KONCERT “Bogu i Domovini“
Projekt je pod zaštitom bl. Alojzija Stepinca
Sudjeluju:
Tamburaški orkestar KUD-a “Gaj“, Mješovita klapa “Prvi komin Snježanin“
Solisti: Barbara Othman, Miroslav Živković, Gđa Vera Svoboda i Lidija Bajuk
Molili bi ako možete ispeći kolače ili klipiće za naše goste i donijeti ih u nedjelju poslije podne.

2. Susret za djecu 1. i 2. razreda i njihovih obitelji održat će se u nedjelju 18. ožujka poslije dječje mise. Okupljanje je u crkvi kod prve postaje kriznog puta.

3. HODOČAŠĆE NIKOLINOM BOSNOM je od 28. 04. 2018. – 01. 05. 2018. Cijena je 990,oo kuna. Prijave se primaju u župnom uredu, do 01. travnja. Kotizacija je 500,oo kn po osobi. Program hodočašća možete uzeti na stoliću za tisak.

4. U trgovini METSS uz blagajnu se nalazi “Caritasova košara” gdje se mogu ostaviti namirnice za one koji su najpotrebniji u našoj župi, također se trajne namirnice mogu donijeti u župni ured u uredovno vrijeme.

5. ZAHVALNO HODOČAŠĆE U SVETU ZEMLJU naše župe biti će od 25. 09. – 02. 10. 2018. Program možete pročitati na oglasnoj ploči. Prijave se primaju u župnom uredu.

6. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.

7. Tisak: ZVONA, Glas Koncila i ostali glasnici…