• P. –  Sv. Leonard
• Č. – POSVETA LATERANSKE BAZILIKE
• P. – Sv. Leon Veliki, papa i crkveni naučitelj
• S. – Sv. Martin Tourski, biskup

Sljedeća nedjelja je TRIDESETA I DRUGA NEDJELJA KROZ GODINU.

1. Danas je prva nedjelja u mjesecu studenome. Molimo za svećenička i redovnička zvanja. Svoj dar za sjemenište možete ostaviti pri izlazu iz crkve.

2. Danas je susret FSR-a u 16,oo sati.

3. Sljedeće nedjelje, 12. studenoga 2017. pod svetom misom u 11,oo sati je blagoslov vitraja u kapeli Blažene Djevice Marije. Vitraje će blagosloviti fra Ilija Vrodljak, provincijalni ministar Hrvatske franjevačke provincije sv. Ćirila i Metoda. Hvala svim dobročiniteljima.

4. U utorak, 7. studenoga 2017. u Katoličkom domu s početkom u 19,oo sati je predstavljanje knjige JOSIP BEDEKOVIĆ – Knjiga o sv. Jeronimu, Iliriku i Međimurju.

5. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.

6. Tisak: ZVONA – naš župni list, G. Koncila, MAK…