• P. –  Sv. Vinko, đakon
• Č. – OBRAĆENJE SV. PAVLA APOSTOLA
• P. – Sv. Timotej i Tit, biskupi
• S. – Sv. Anđela Merici, djevica

Sljedeća nedjelja je ČETVRTA NEDJELJA KROZ GODINU.

1. Danas je susret FSR-a u 16,oo sati.

2. „Molitvena osmina za jedinstvo kršćana“  je započela 18. siječnja i traje do četvrtka, 25. siječnja, do blagdana Obraćenje sv. Pavla, apostola.

3. ZAHVALNO HODOČAŠĆE U SVETU ZEMLJU naše župe Čakovec Jug biti će od 25.09. – 02.10.2018. Tom prigodom zahvaliti ćemo dragom Bogu u Isusovoj domovini za 20. godina od osnutka naše Župe koje će biti 2019. Duhovno i stručno vodstvo voditi će fra Darko Tepert – doktor biblijskih znanosti i arheologije, profesor na Katedri Svetoga pisma Staroga zavjeta na Katoličkom bogoslovnom fakultetu.  Program možete pročitati na oglasnoj ploči. Prijave se primaju u župnom uredu.

4. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.

5. Tisak: Glas Koncila i ostali glasnici…