• P. – Sv. Cirijak
• Č. – Sv. Franciska Rimska
• P. – Sv. Četrdeset mučenika
• S. – Liturgija kvatri, Sv. Konstantin

Sljedeća nedjelja je DRUGA KORIZMENA NEDJELJA.
1. Danas je prva nedjelja u mjesecu. Molimo za duhovna zvanja i darujemo za
sjemenište. Svoj dobrovoljni prilog možete ostaviti na izlazu iz crkve.

2. Danas je skupština FSR-a u 16,oo sati. Ako netko osjeća poziv za Franjevački svjetovni Red pozivamo da se prijavi u župnom uredu.

3. Danas započinje proljetni kvatreni tjedan, posvećen pokori i obraćenju. Tjedan završava Liturgijom kvatri u subotu, 11. ožujka.

4. Svake srijede prije večernje svete mise čitati će se duhovna razmatranja Evanđelja po Mateju.
U utorak, 07. ožujka 2017. nakon večernje mise je susret članova Biblijsko-liturgijske zajednice i svih naših liturgičara – čitača. Molimo sve članove da se odazovu na susret radi podjele čitanja.

5. Korizmeni križni put je petkom i nedjeljom u 17,3o sati, prije večernje mise.

6. Na izlazu iz crkve možete uzeti korizmene kutijice za prikupljanje dobrotvornih priloga, te kroz vrijeme korizme izdvajati za potrebe župnoga Caritasa.

7. U trgovini METSS uz blagajnu se nalazi “Caritasova košara” gdje se mogu ostaviti namirnice za one koji su najpotrebniji u našoj župi, također se trajne namirnice mogu donijeti u župni ured u uredovno vrijeme.

8. HVALA obiteljima koje svojim obiteljskim darom doprinose za crkvene potrebe. Pozivamo i ostale obitelji da pomognu u svojim mogućnostima svojim obiteljskim darom.

9. Tisak: Glas Koncila, Mali Koncil, nova ZVONA i ostali glasnici…